Naše farmářky

Zrozena z rukou výjimečných žen

Beyond Coffee logo 

Naše farmářky Sylvie a Annet

beyondkava                        Beyond Káva

 

Chceme dopřát Čechům lahodnou farmářskou kávu přímo z Ugandy. Proto jsme založili značku Beyond Coffee a pevně věříme, že naše nová lahodná káva vám bude chutnat.

 

Naše káva pochází z malé farmy Masha Quality Coffe, rodinné kávové společnosti, založené a vedené ženami od roku 2016.

 

beyond coffee                  DSC_0270

  

Beyond Coffee vám přináší tu pravou chuť Ugandy. Naše káva pochází z ugandské hory Elgon, která je nejstarší vyhaslou sopkou ve východní Africe. Naší kávu pěstují drobné, malé farmářky, ve výšce 1900- 2500 metrů nad mořem, v bohaté sopečné půdě bez umělých hnojiv. K její produkci se nevyužívá dětská práce.

 

Kávu vykupujeme za férové ceny, které zajišťují farmářkám a jejich rodinám důstojný život, jejich dětem kvalitní vzdělávání. Káva je zrozena z rukou výjimečných žen. 

 

WhatsApp Image 2021-09-18 at 19.01.13 (1)                                                    WhatsApp Image 2021-09-18 at 19.01.13

Naše filosofie vychází z motta Libora, manžela zakladatelky značky Beyond Coffee, který vždy říkal , že má půl srdce v Africe. To nás inspiruje k pomoci  ženám v kávovém byznysu nádherné Ugandy a k obchodu s vynikající, špičkovou kávou, díky které budete mít doma tu pravou africkou atmosféru.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení